Něco o projektu

Stavební pozemky na Třeboňsku jsou dlouhodobě velký problém. Díky intenzivní práci několika majitelů pozemků v obci Břilice a rozšíření spolupráce s dalšími majiteli vznikl projekt "Pozemektrebon.cz". Navrhovaná zástavba vytvoří nové pozemky pro 33 samostatně stojících rodinných domů. "Projekt Břilice"  s příslušnou dokumentací, jako je žádost o územní řízení, je již ke schválení na městském úřadě  a stavebním úřadě v Třeboni. Již nyní probíhá výběrové řízení na dodavatele stavebních úprav příjezdových komunikací, osvětlení, kanalizace, napojení vodovodního řádu atd. Předpokládaný termín započetí výstavby rodinných domů je rok 2020.
Každá z nabízených stavebních parcel bude vybavena přípojkami na splaškovou a dešťovou kanalizaci, vodovodem, přípojkou na plyn a elektrickou distribuční soustavou. Po kolaudaci ZTV bude možné ihned po obdržení stavebního povolení klientem (vlastníkem pozemku) zahájit výstavbu rodinného domu.

O ZPROSTŘEDKOVATELI

Jmenuji se Michal Danyi a jsem výhradním zástupcem při zprostředkování prodeje stavebních pozemků v Břilicích a to hned několika vlastníků. A proč právě já? Zkušenosti a právní zázemí  jsou dostatečnou zárukou bezpečného a kvalitního prodeje. Proto i vy se na mne můžete obrátit a veřím, že pokud si vyberete některý z nabízených pozemků, jistě vše dotáhneme společně do zdárného prodeje a koupě. Vy si tak můžete splnit sen o vlastním rodinném domě v bezprostřední blízkosti lázeňského města Třeboň.